Kezdőlap Egyebek Labdarúgás-Európa-liga – Negyeddöntő: Atalanta – Liverpool

Labdarúgás-Európa-liga – Negyeddöntő: Atalanta – Liverpool

173
0

Szoboszlai Dominik együttese, a Liverpool az Atalantával találkozik a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében.

 

Szoboszlai Dominik együttese, a Liverpool az Atalantával találkozik a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében
Bradley és Szoboszlai Dominik /Fotó: MTI/EPA/Adam Vaughan

 

“OLTSD VELÜNK SZOMJADAT!”

 

Magazinunk anyagainak elkészítéséhez, oldalaink fejlesztéséhez támogatókat keresünk!

 

“KORTYOLJ BELÉNK!”

PIET Arion: “… there is always a kind of music in my heart…”

A Liverpool otthon kezdi

    A liverpooliak hazai pályán kezdik majd az olasz bajnokságban hatodik helyen álló bergamóiak elleni párharcot.

Az is eldőlt,

hogy amennyiben Szoboszlaiék bejutnak az elődöntőbe, ott a portugál Benfica és a francia Olympique Marseille párharcának továbbjutójával találkoznak.

 

www.kultkocsma.hu

 

Futó Mária kozmetikus Földeák

Alapítók:

CSALA SÁNDOR BENJÁMIN/BENI

Visnyei Ferenc/Visó

Carson: “Mindegyikőnknek van bőröndje…” – belenéztünk a Carson Comáéba, de Hegedűs Józsiéba is

Házirangadó

A többi negyeddöntőben a tavaly Bajnokok Ligája-elődöntős AC Milan olasz házirangadót vív majd az El legutóbbi kiírásában döntős AS Romával.

Crimson: Epitaph – “… but I’m afraid there will be tears tomorrow…”

Bayer Leverkusen – West Ham

Az idényben veretlen német Bayer Leverkusen pedig a Konferencia-liga tavalyi győztesével, az angol West Hammel csap össze.

D U B L I N

A negyeddöntőket április 11-én és 18-án, az elődöntőket május 2-án és 9-én rendezik, míg a döntőnek Dublin ad majd otthont május 22-én.

 

Kérjük, kövess minket ezeken a felületeinken is:

youtube.com/@kultkocsmamumag2597

    

A negyeddöntő párosítása és programja:

 

    április 11., csütörtök, 1. mérkőzések:

AC Milan (olasz)-AS Roma (olasz) 21.00
Liverpool FC (angol)-Atalanta (olasz) 21.00
Bayer Leverkusen (német)-West Ham United (angol) 21.00
Benfica (portugál)-Olympique Marseille (francia) 21.00

 

    április 18.,

csütörtök,

visszavágók:

AS Roma-AC Milan 21.00
Atalanta-Liverpool FC 21.00
West Ham United-Bayer Leverkusen 21.00
Olympique Marseille-Benfica 21.00

 

A Thorma-trilógia együtt látható a kiskunhalasi múzeumban

    Az elődöntő párosítása és programja:

    május 2.,

csütörtök,

1. mérkőzések:

Benfica/Olympique Marseille-Liverpool FC/Atalanta 21.00
AC Milan/AS Roma-Bayer Leverkusen/West Ham United 21.00

 / pietarion  

Facebook:  / pietarion

 

    május 9.,

csütörtök,

visszavágók:

Liverpool FC/Atalanta-Benfica/Olympique Marseille 21.00
Bayer Leverkusen/West Ham United-AC Milan/AS Roma 21.00

 

MTI/Kiemelt- és nyitókép: EPA/Adam Vaughan

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét