Kezdőlap Egyebek Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

141
0

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

   

február 24., péntek:
    ——————–
    M4 Sport
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd

    Sport 1
 4.00: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Golden State Warriors

    Sport 2
20.00: Ökölvívás, profi gála, Algyő

    Eurosport 1
10.50: Szabadstílusú sí, világbajnokság, Bakuriani, férfi és női síkrossz
14.05: Északi sí-vb, Planica, északi összetett, női 5 km
15.15: Északi sí-vb, Planica, sífutás, férfi síatlon
17.00: Északi sí-vb, Planica, síugrás, férfi selejtező
19.55: Sznúker, The Players Championship, elődöntő

    Eurosport 2
11.50: Kerékpár, UAE Tour, 5. szakasz
13.55: Sznúker, Players Championship
20.30 és 22.30: Tenisz, ATP 500, Rio de Janeiro

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Betis

    Arena 4
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach

    Match 4
14.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, elődöntők
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Wolverhampton

    február 25., szombat:
    ———————
    M4 Sport
14.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-MOL Fehérvár FC
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Paksi FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Kisvárda Master Good

 

    M4 Sport+
14.00: Jégkorong, Erste Liga, DVTK Jegesmedvék-FTC-Telekom
16.35: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüredi KSE-OTP Bank Pick Szeged
18.20: Kézilabda, férfi NB I, Ferencvárosi TC-Telekom Veszprém
20.20: Vízilabda, Európa kupa, nők, elődöntő, TIGRA ZF EGER-UVSE

    Sport 1
12.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Napoli
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Sassuolo

    Sport 2
15.15: Jégkorong, svéd bajnokság, Rögle-Oksarshamn
18.00: Kosárlabda, NBA, Detroit Pistons-Toronto Raptors

    Eurosport 1
4.15 és 5.30: Motosport, szuperbike-vb, Phillip Island
9.50: Északi sí-vb, Planica, északi összetett, férfiak, normálsánc
11.00: Alpesisí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
12.15: Északi sí-vb, Planica, síugrás, női csapat, normálsánc
14.00: Északi sí-vb, Planica, sífutás, női síatlon
15.00: Formula-E, vb, Fokváros, futam
16.30: Északi sí-vb, Planica, síugrás, férfiak, normálsánc
19.55: Sznúker, Players Championship
23.30: Triatlon, Arena Games

    Eurosport 2
8.50: Szabadstílusú sí, világbajnokság, síkrossz, csapat
11.50: Kerékpár, UAE Tour, 6. szakasz
13.30 és 16.30: Kerékpár, Het Nieuwsblad World Tour
21.00: Tenisz, ATP 500, Rio de Janeiro

    Spíler 1
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth – Manchester City
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Mallorca
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad

    Arena 4
0.45, 2.15, 3.00, 4.30 és 6.00: Motorsport, szuperbike-vb, Phillip Island
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-VfB Stuttgart
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Darmstadt-Hamburg

    Match 4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Coventry-Sunderland
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Nottingham
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Lens

    február 26., vasárnap:
    ———————-
    M4 Sport
13.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE-Újpest FC
16.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debreceni VSC-Ferencvárosi TC
18.45: Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Magyarország – Bosznia-Hercegovina

    M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, női NB I, Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd
15.50: Röplabda, férfi Extraliga, GreenPlan-VRCK – Máv Előre SC-Foxconn
18.35: Kézilabda, női NB I, Mosonmagyaróvár-DVSC

    Sport 1
14.00: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Melsungen
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Minden-Flensburg
21.30: Kosárlabda, NBA, Dallas Mavericks-Los Angeles Lakers

    Sport 2
1.00: Ketrecharc, UFC, Las Vegas
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Monza
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Spezia

    Eurosport 1
4.00 és 5.30: Motorsport, szuperbike-vb, Phillip Island
10.45: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női szuperóriás-műlesiklás
12.30: Vitorlázás, The Ocean Race, Fokváros
14.45: Északi sí-vb, Planica, északi összetett, 4×5 km
16.30: Északi sí-vb, Planica, síugrás, vegyescsapat, normálsánc
19.55: Sznúker, Players Championship, döntő

    Eurosport 2
10.20: Északi sí-vb, Planica, északi összetett, vegyescsapat, normálsánc
11.50: Kerékpár, UAE Tour, 7. szakasz
13.30: Északi sí-vb, Planica, sífutás férfi és női csapatsprint
14.30: Kerékpár, Kuurne-Brüsszel-Kuurne
21.30: Tenisz, ATP 500, Rio de Janeiro, döntő

    Spíler 1
18.25: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Las Palmas-Ponferradina

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Girona
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almeria-FC Barcelona
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna

    Arena 4
3.00, 4.30 és 6.00: Motorsport, szuperbike-vb, Phillip Island
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Auxerre
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Union Berlin
21.30: NASCAR, Pala Casino 400

    Match 4
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Chelsea
17.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, döntő, Manchester United-Newcastle United

 

MTI

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét