Kezdőlap Kiemelt anyagaink Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

28
0

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

 

szeptember 23., péntek:
———————–
M4 Sport
17.15: Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés, Magyarország-Bulgária
19.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Németország-Magyarország

Sport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest, elődöntők
20.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

Eurosport 1
16.00: Tenisz, Laver Kupa, 1. nap, London

Eurosport 2
17.30: Golf, Elnök Kupa, Charlotte, 2. nap

Arena 4
10.30: Motorsport, szuperbike-vb, Katalónia, 1. szabadedzés
15.00: Motorsport, szuperbike-vb, Katalónia, 2. szabadedzés
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Finnország-Románia

Match 4
13.00: Darts, PDC European Tour, Wieze, 1. nap

Spíler 1
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-Málta
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Bosznia-Hercegovina – Montenegró

Spíler 2
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Grúzia – Észak-Macedónia
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Anglia

szeptember 24., szombat:
————————
M4 Sport
13.05: Evezés, világbajnokság, Racice
15.45: Kézilabda, női NB I, DKKA-MTK Budapest
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüredi KSE – Fejér B.Á.L.-Veszprém
19.45: Labdarúgás, női NB I, ETO FC Győr-DVTK

M4 Sport+
16.50: Jégkorong, Erste Liga, DVTK Jegesmedvék-Gyergyói Hoki Klub

Sport 1
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Rail Cargo Hungaria – Brest
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO KC-Metz

Sport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest, döntők
16.00: Lóverseny, ügető, Kincsem Park
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, New York Yankees-Boston Red Sox

Eurosport 1
0.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Wollongong, junior mezőnyverseny, nők
4.15: Kerékpár, országúti világbajnokság, Wollongong, női mezőnyverseny
10.05: Autósport, elektromos túraautó-világkupa, selejtező, Sachsenring
14.00 és 20.00: Tenisz, Laver Kupa, 2. nap, London

Eurosport 2
13.50: Motorsport, superbike-világbajnokság, Barcelona
18.00: Golf, Elnök Kupa, Charlotte, 3. nap

Arena 4
2.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 2. szabadedzés
5.15: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő edzések
9.30: Motorsport, superbike-világbajnokság, szabadedzés, superpole, Barcelona
12.30: Motorsport, superbike-világbajnokság, 1. versenyek, Barcelona
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szerbia-Svédország

Match 4
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
13.00: Darts, European Tour, Wieze, 2. nap
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Izrael-Albánia

Spíler 1
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észak-Írország – Koszovó
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Csehország-Portugália

Spíler 2
14.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Örményország-Ukrajna
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szlovénia-Norvégia
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Spanyolország-Svájc

szeptember 25., vasárnap:
————————-
M4 Sport
13.05: Evezés, világbajnokság, Racice
15.35: Labdarúgás, női NB I, Haladás Viktória-MTK Budapest
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Telekom Veszprém-MOL Tatabánya KC

M4 Sport+
14.50: Jégkorong, Erste Bank, FTC-Telekom – Corona Brasov

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Kastamonu-Rapid Bucuresti
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, CSM Bucuresti-Bietigheim

Sport 2
9.00: Atlétika, Berlin Marathon
13.00: Lóverseny, galopp, Kincsem Park
20.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Minnesota Twins-Los Angeles Angels

Eurosport 1
2.05: Kerékpár, országúti világbajnokság, Wollongong, férfi mezőnyverseny
13.00: Tenisz, Laver Kupa, 3. nap, London

Eurosport 2
12.20: Motorsport, superbike-világbajnokság, Barcelona
15.30: Tenisz, ATP-torna, Metz, döntő
18.00: Golf, Elnök Kupa, Charlotte, 4. nap

Arena 4
4.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
11.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, 2. versenyek, Barcelona
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Kansas City Chiefs
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Green Bay Packers

Match 4
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, döntő
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Plymouth Argyle-Ipswich Town
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Wales-Lengyelország

Spíler 1
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Azerbajdzsán-Kazahsztán
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Dánia-Franciaország

Spíler 2
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szlovákia-Fehéroroszország
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Hollandia-Belgium

 

MTI

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét