Kezdőlap Kiemelt anyagaink Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

46
0

#tevemusorsportkozvetitesekkultkocsma

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

 

 

 

május 27., péntek:
——————
M4 Sport
11.30: Forma-2, Monaco, időmérő edzés
14.00 és 17.00: Forma-1, Monacói Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
18.15: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Kecskemét-Szolnok

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Golden State Warriors-Dallas Mavericks

Eurosport 1
10.30: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
11.00 és 17.45: Tenisz, Roland Garros
13.00: Kerékpár, Giro d’Italia, 19. szakasz
22.00: Golf, PGA Tour, Fort Worth

 

 

ARENA 4
9.00 és 13.15: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. és 2. szabadedzések
19.00: Darts, European Tour, Zwolle

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Real Sociedad B-Zaragoza

május 28., szombat:
——————-
M4 Sport
12.55: Forma-1, Monacói Nagydíj, 3. szabadedzés
14.05: Kézilabda, férfi NB I, Telekom Veszprém – Grundfos Tatabánya KC
16.00: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő
18.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Győri Audi ETO KC-DKKA
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, FC Liverpool-Real Madrid

M4 Sport+
15.35: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria-Siófok KC
17.35: Forma-2, Monacói Nagydíj, sprintfutam
18.30: Röplabda, Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 2. forduló, Magyarország-Románia

 

 

Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Boston Celtics-Miami Heat
15.00: Autósport, Dunakanyar-rali
15.45: Kézilabda, Európa Liga négyes döntő, Magdeburg-Nexe
18.15: Kézilabda, Európa Liga négyes döntő, Wisla Plock-Benfica

Sport 2
12.45: Jégkorong, világbajnokság, elődöntő
17.00: Jégkorong, világbajnokság, elődöntő

Eurosport 1
10.30: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
12.05: Kerékpár, Giro d’Italia, 20. szakasz
19.00: Tenisz, Roland Garros
22.00: Golf, PGA Tour

ARENA 4
9.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, időmérő
13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, időmérő
17.00: Labdarúgás, angol negyedosztály, rájátszás, döntő
19.00: Darts, European Tour, Zwolle

 

 

 

május 29., vasárnap:
——————–
M4 Sport
15.00: Forma-1, Monacói Nagydíj
17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

M4 Sport+
14.50: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés

Sport 1
14.00: Autósport, Dunakanyar-rali
16.15: Kézilabda, Európa-liga négyes döntő, bronzmérkőzés
18.15: Kézilabda, Európa-liga négyes döntő, döntő

Sport 2
9.45: Autósport, Dunakanyar-rali
15.15: Jégkorong, világbajnokság, bronzmérkőzés
18.45: Jégkorong, világbajnokság, döntő

Eurosport 1
10.30: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
12.00: Autósport, One Make Racing, Porsche Szuperkupa, Monaco
13.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 21. szakasz
18.00: Tenisz, Roland Garros

ARENA 4
10.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, futam
13.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, futam
17.30: Autósport, IndyCar, Indy500

Digisport 1
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, osztályozó, visszavágó, St. Étienne-Auxerre

#tevemusorsportkozvetitesekkultkocsma

MTI

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét