Kezdőlap Programajánló Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

71
0

 A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 14., szerda:
——————–
M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, Kisvárda-Újpest
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, FC Liverpool-Real Madrid

Sport 1
18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Kiel-Hannover

Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Kansas City Royals-Los Angeles Angels

Eurosport 1
12.00: Kerékpár, török körverseny
14.00: Kerékpár, valenciai körverseny
15.30: Kerékpár, Fléche Brabanconne

 

 

Eurosport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

Digisport 1
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Borussia Dortmund-Manchester City

április 15., csütörtök:
———————–
M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, MTK Budapest-MOL Fehérvár FC
20.30: Jégkorong, Három Nemzet Torna, Magyarország-Ausztria, Budapest

Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Slavia Praha-Arsenal

Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
19.00: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Bergischer HC

Eurosport 1
12.00: Kerékpár, török körverseny
14.00: Kerékpár, valenciai körverseny

Eurosport 2
8.00: Műkorcsolya, World Trophy, Oszaka
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage

Digisport 1
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Manchester United – Granada

Digisport 2
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, AS Roma-Ajax
23.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Villarreal-Dinamo Zagreb

Aréna4
1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz St. Louis Blues-Colorado Avalanche
20.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Rotherham-Coventry

MTI

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét