Kezdőlap Programajánló Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

47
0

 

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 


április 7., szerda:
——————-
M4 Sport
16.45: Vízilabda, női ob I, UVSE Hunguest Hotels – DUE-Maarsk Graphics
18.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécsi MFC-Szolnoki MÁV FC
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Bayern München – Paris Saint-Germain

Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, THW Kiel – MOL-Pick Szeged
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Kielce-Nantes

Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, World Tour, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, UCI ProSeries, Scheldeprijs

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli
21.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna

Digisport 2
17.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler 1
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, FC Porto-Chelsea

április 8., csütörtök:
———————-
M4 Sport
17.00: Röplabda, férfi Extraliga, döntő, 2. mérkőzés, FINO Kaposvár-Pénzügyőr
19.45: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 6. mérkőzés, SC Csíkszereda-Corona Brasov

Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém – Vardar Szkopje
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Granada-Manchester United

Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Fenerbahce
20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, World Tour, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Eurosport 2
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Digisport 1
1.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ajax-AS Roma

Digisport 2
17.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Slavia Praha
23.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Dinamo Zagreb-Villarreal

MTI

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét