Kezdőlap Sport Labdarúgás-Kína – Klubvilágbajnokság – Nyolc kínai városban rendezik a 2021-es tornát

Labdarúgás-Kína – Klubvilágbajnokság – Nyolc kínai városban rendezik a 2021-es tornát

361
0

A házigazda Kínai Labdarúgó Szövetség (CFA) megnevezte azt a nyolc várost, ahol a 2021-es klubvilágbajnokság mérkőzéseit rendezik.

A képhez tartozó alt jellemző üres; Klubfocikult-1024x576.jpg a fájlnévJürgen Klopp (a kupával) az egyik legharsányabb ellenzője a zsúfolt versenynaptárnak. (Fotó: EPA/NOUSHAD THEKKAYIL)

    A CFA szombati közleménye szerint Sanghaj, Tiencsin, Kuangcsou, Vuhan, Senjang, Csinan, Hangcsou és Talien ad otthont a tornának, amelyet 2021 júniusában és júliusában első alkalommal rendeznek 24 csapat részvételével.

Az idei klubvilágbajnokság döntőjét egy héttel ezelőtt Katarban a Liverpool nyerte. A tornát jövőre rendezik meg utoljára az eddigi hétcsapatos formátumban, ugyancsak a közel-keleti országban.

MTI

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét