Kezdőlap Programajánló HÉTVÉGI SPORTMŰSOR – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

103
0

Képtalálat a következőre: „tévé kép”

június 15., szombat:
——————–

Amerikaifutball
Maker’s Mark HFL, rájátszás, 1. forduló:
Fehérvár Enthroners-Miskolc Steelers, First Field 15.00

Kerékpár
Tour de Hongrie, 4. szakasz, Karcag-Kékestető, 138 km, hegyi befutó

Kosárlabda
– Férfi NB I:
Döntő, 1. mérkőzés:
Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 15.15
a 3. helyért, 1. mérkőzés:
Szolnoki Olaj KK – Pécsi VSK-Veolia 18.00

Motorcsónak
Jet-ski Európa-bajnokság, 2. futam (Nyíregyháza-Levelek) 9.00

Öttusa
Országos bajnokság, Budapest – női verseny (vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 9.00; úszás, KSI-uszoda 12.30; lovaglás, Nemzeti Lovarda 15.00; lövészet-futás, BHSE-sporttelep 18.30)

Röplabda
– Női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 6. (utolsó) forduló:
Magyarország-Ausztria, Közszolgálati Egyetem 15.00
– Férfi Európa-liga, ezüst divízió, A csoport, 6. (utolsó) forduló:
Magyarország-Ausztria, Közszolgálati Egyetem 17.30

Strandröplabda
Ob, 2. forduló, Siófok

Szabadidősport
Street workout világbajnoki selejtező, Városháza park 10.00

Szinkronúszás
Világkupa szuperdöntő, Duna Aréna 14.30

Triatlon
Középtávú ob, Keszthely

Úszás
Nyíltvízi ob és világkupa-verseny, Balatonfüred 9.30

június 16., vasárnap:
———————

Amerikaifutball
Maker’s Mark HFL, rájátszás, 1. forduló:
Győr Sharks-Kijev Capitals, Nyúl 15.00

Kerékpár
Tour de Hongrie, 5. (utolsó) szakasz, Kecskemét-Székesfehérvár, 169 km

Kézilabda
Férfi Európa-bajnoki selejtező, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, 7. csoport:
Magyarország-Olaszország, Kecskemét 18.00

Labdarúgás
Női barátságos mérkőzés:
Magyarország-Ciprus, Telki 15.30

Motorcsónak
Jet-ski Európa-bajnokság, 2. futam (Nyíregyháza-Levelek) 11.00

Öttusa
Országos bajnokság, Budapest – férfi verseny (vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 9.00; úszás, KSI-uszoda 12.30; lovaglás, Nemzeti Lovarda 15.00; lövészet-futás, BHSE-sporttelep 18.30)

Strandröplabda
Ob, 2. forduló, Siófok

Szinkronúszás
Világkupa szuperdöntő, Duna Aréna 14.30

MTI

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét